Vyberte stranu

Odpočítavame posledné hodiny do otvorenia najväčšej výstavy elektromobilov a plug-in hybridov na Slovensku, Salón Elektromobilov 2020. Svoje brány formálne otvorí už zajtra, piatok 24.1. o 10. hodine, úvodnou tlačovou konferenciou.

Následne bude nákupné stredisko Bory Mall v Bratislave až do nedele 26.1. patriť elektromobilom, plug-in hybridom, elektrickým kolobežkám, alternatívnemu pohonu a ďalším pridruženým veciam. Pod jednou strechou sa stretne zástup elektromobilových nadšencov, odborníkov, výrobcov vozidiel  a predajcov vozidiel i prevádzkovateľov nabíjacích staníc.

Počas všetkých troch dní výstavy Salón Elektromobilov 2020 bude prebiehať zaujímavý program pozostávajúci z prednášok, prezentácií najnovších elektrických a plug-in vozidiel, panelových diskusií, ale aj rôznych bonusov ako sú napríklad testovacie jazdy. Špecialitou bude druhé neformálne stretnutie majiteľov elektromobilov na Slovensku, takže o praktické skúsenosti, rady a tipy skutočne nebude núdza.

Elektrika a dva kolesá idú dokopy!

Nenechajte sa však zmýliť! Salón Elektromobilov 2020 nebude patriť len štvorkolesovým tátošom. Akciu hrdo podporujú aj vyznávači slobodnej jazdy na dvoch kolesách.

Naplno to tu preto rozbehne aj ECO CHOPPER so svojimi jedinečnými elektrickými chopprami a kolobežkami, aby každý nadšenec elektromobility videl, že elektrika a dva kolesá proste idú dokopy! Priamo na mieste akcie si budte môcť obzrieť rozmanité portfólio ECO CHOPPER. Chýbať nebude ani súťaž!

ECO CHOPPER celú svoju filozofiu stavia na jednoduchých a správnych princípoch:

  • Ten správny pôžitok z jazdy má človek len vtedy, keď nemusí čakať v zápchach či zbytočne dlho hľadať miesto na parkovanie. Práve od týchto nepríjemností chce človeka odbremeniť novým konceptom metskej a prímestskej mobility.
  • Elektromobilita by mala byť cenovo dostupná. ECO CHOPPER preto svoje produkty predáva za atraktívne ceny.
  • Moderná jazda, či už v meste alebo mimo neho, síce má byť ekologická a ekonomická, no zároveň nesmie byť príliš komplikovaná. Elektrické kolobežby a choppre sú preto vytvorené tak, aby sa dali dobíjať jednoducho, a to bez potreby dochádzať k nabíjacím staniciam. Svojho dvojkolesového tátoša dobijete z klasickej siete a vašu peňaženku to pritom nezaťaží viac než bežný domáci spotrebič ako je chladnička či televízor.

Súťaž o víkendový prenájom choppra RAZOR

ECO CHOPPER, nadšenci, ktorí sa venujú trendom v moto svete, si pripravili aj malé prekvapenie! Ako veľkí podporovatelia elektro-mobility a znižovania uhlíkovej stopy počas výstavy Salón Elektromobilov 2020 vo vlastnej réžii zorganizujú súťaž o víkendový prenájom svojho TOP modelu kolobežky s vynikajúcim pomerom výkon/cena – model  RAZOR. Silný výkon, dojazd 60 kilometrov a nadupaná výbava sú proste receptom na plno zábavy.

Pre jedného šťastného výhercu je pripravený darčekový poukaz, ktorý okrem spomínaného prenájmu eco-choppra RAZOR pokrýva aj náhradnú batériu. Skvelou správou je to, že tento poukaz platí až do konca roka 2020, aby sa výherca zbytočne nemusel ponáhľať a svoju výhru si mohol užiť v absolútnej pohode. Presne tak ako to má v prípade elektrických kolobežiek byť!

Registrácia zadarmo, darček pre návštevníkov a lákavé výhry

Registrácia na výstavu prebieha zadarmo na stránke www.e-salon.sk a ponúka možnosť vyhrať zaujímavé ceny – elektromobily na víkend alebo na celý týždeň. Do žrebovania o ceny sú účastníci zapojení na základe registrácie na webe e-salon.sk a jej formálneho dokončenia priamo na mieste podujatia (oskenovanie QR kódu).

Pozor! Súťaž o víkendový prenájom choppra RAZOR prebieha priamo pod taktovkou spoločnosti ECO CHOPPER. To znamená, že do nej účastníci veľtrhu Salón Elektromobilov 2020 nebudú zapojení automaticky na základe registrácie. Zástupcovia za ECO CHOPPER si budú svoju súťaž organizovať priamo na mieste akcie, kde prezradia všetky podrobnosti a organizačné náležitosti.

>> Registrácia zadarmo <<