Vyberte stranu

Veľtrh Salón elektromobilov 2020 má za sebou slávnostné otvorenie a svoj prvý úspešný deň plný prednášok, prezentácií a ukážok najnovších elektromobilov i plug-in hybridov. Rozhodne však nekončí! V rovnakom duchu v nákupnom stredisku Bory Mall v Bratislave pokračujeme až do nedele, takže nás čakajú ešte ďalšie dva dni plné elektromobility a sprievodného obsahu.

Nedeľu, 26. januára, napríklad otvorí Electro Dad, veľký nadšenec do elektromobility s ešte väčším snom, ktorý chce k prechodu na elektromobil inšpirovať milión Čechov. Tešiť sa môžete na informácie o tejto neľahkej misii, ako aj o jej začiatkoch, a to v prezentácii  „Electro Dad – ako som začal točiť vlog o elektromobiloch“.

Na to, aby ste sa s „elektrickým tatkom“ mohli zoznámiť, nemusíte čakať až do nedele. Pozrieť si môžete niektoré z jeho ikonických videí, napríklad to, ktoré popisuje cestu za novým elektromobilom.

Registrácia zadarmo, darček pre návštevníkov a lákavé výhry

Registrácia na výstavu prebieha zadarmo na stránke www.e-salon.sk a ponúka možnosť vyhrať zaujímavé ceny – elektromobily na víkend alebo na celý týždeň. Do žrebovania o ceny sú účastníci zapojení na základe registrácie na webe e-salon.sk a jej formálneho dokončenia priamo na mieste podujatia (oskenovanie QR kódu). Návštevníci podujatia si navyše so sebou môžu odniesť kalendár elektromobilov pre rok 2020.

>> Registrácia zadarmo <<