Vyberte stranu

Salón Elektromobilov 2020, výstava zameraná výhradne na elektromobily a plug-in hybridy, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu, odštartuje už tento piatok. Počas víkendu, od 24. do 26. januára 2020 sa v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave stretne zástup elektromobilových nadšencov, odborníkov, výrobcov i prevádzkovateľov potrebnej infraštruktúry.

Počas troch dní výstavy Salón Elektromobilov 2020 bude prebiehať zaujímavý program pozostávajúci z odborných prednášok, prezentácií elektromobilov a plug-in hybridov, panelových diskusií a bonusov ako sú napríklad testovacie jazdy. Špecialitou bude druhé neformálne stretnutie majiteľov elektromobilov na Slovensku, takže o praktické skúsenosti, rady a tipy skutočne nebude núdza.

Registrácia zadarmo a darček pre návštevníkov

Registrácia na výstavu prebieha zadarmo na stránke www.e-salon.sk a ponúka možnosť vyhrať zaujímavé ceny – elektromobily na víkend alebo na celý týždeň. Do žrebovania o ceny sú účastníci zapojení na základe registrácie na webe e-salon.sk a jej formálneho dokončenia priamo na mieste podujatia (oskenovanie QR kódu). Existujú však aj výnimky – napríklad súťaž o Peugeot e-208 na víkend.

>>> Registrácia zadarmo <<< 

Pre každého zaregistrovaného návštevníka organizátori pripravili malý darček – kalendár elektromobilov pre rok 2020. Ten bude odovzdávaný priamo na mieste.

Vyhrajte Volvo XC60 Hybrid na celý víkend!

Spoločnosť Volvo ako jeden z hrdých partnerov výstavy Salón Elektromobilov 2020 do žrebovania zaradila svoje luxusné SUV Volvo XC60 Hybrid. Jeden šťastný výherca ho môže získať na celý víkend, aby na vlastnej koži okúsil čo všetko ponúka jazda moderným hybridom. Do súťaže sú automaticky zaradení všetci registrovaní a prítomní účastníci veľtrhu Salón Elektromobilov 2020. Okrem registrácie na webe e-salon.sk je preto potrebné, aby ste pri príchode na miesto akcie absolvovali dokončenie registrácie – oskenovanie vygenerovanej vstupenky.