Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Foto: Mercedes-EQ

Nová EQA od Mercedes-EQ na víkend

Výstavná plocha veľkého nákupného centra poskytuje dostatok priestoru pre výstavu aktuálnych vozidiel z radov elektromobilov alebo plug-in hybridov, pričom chýbať nebudú ani stánky rôznych firiem z oblasti elektromobility. Na Salóne elektromobilov 2021 v Bratislave budú prítomní odborníci, ktorí budú zastrešovať bohatý program plný atraktívnych prednášok. Zároveň budú pripravení a plne k dispozícií aj na osobné rozhovory počas celého víkendu.

Návštevníci sa môžu tešiť aj na prémiovú novinku. Počas celého trvania akcie si budete môcť naživo obzrieť novú EQA od Mercedes-EQ, ktorá bude pripravená aj na testovacie jazdy. A to nie je všetko! Tento prvotriedny elektromobil možno práve vy získate na celý víkend, vďaka čomu sa naplno budete môcť zoznámiť s e-mobilitou v jej najmodernejšej podobe.

Foto: Mercedes-EQ

Moderný exteriér aj interiér

Elektrická EQA na trh prišla ako moderné SUV s dynamickým dizajnom, ktorý čerpá z dlhoročných skúseností etablovanej automobilky. Okrem do detailov prepracovaného dizajnu a konštrukcie láka aj na zástup špičkových technológií a prvotriednu výbavu.

Vďaka batérii s kapacitou 66,5 kWh sa pýši dojazdom presahujúcim hranicu 420 kilometrov. Ideálne podmienky pre batériu za každých podmienok udržiava pokročilý termálny manažment. Nabíjanie cez DC CCS konektor prebieha pri výkone do 100 kW a nabitie z 10 na 80 percent je vďaka tomu otázkou približne 30 minút.

Interiér novej EQA sa celkom prirodzene nesie v rovnako duchu ako exteriér. Umiestnené sú tu moderné, elegantné a luxusné prvky, ktoré podčiarkujú celkovú gráciu novej doby elektromobility. Moderné obrazovky, infotainment aj ovládacie prvky. Všetko navrhnuté pre maximálne pohodlie a intuitívne ovládanie. Nechýbajú ani všetky pokročilé asistenčné systémy, ktoré sa starajú o maximálnu bezpečnosť a prvotriedny komfort. To všetko v sebe kombinuje nová EQA od Mercedes-EQ.

Foto: Mercedes-EQ

 

Ako sme už spomínali, model EQA bude dostupný na testovacie jazdy, no ak sa na vás usmeje šťastie, tak tento prémiový elektromobil budete môcť testovať celý víkend úplne sami. Stačí vyplniť bezplatnú registráciu na oficiálnej stránke akcie, čím sa automaticky zaradíte do súťaže o Mercedes EQA na celý víkend!

Ďalšie informácie

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.