Salón Elektromobilov sa vrátil aj v roku 2023, aby hneď v štyroch slovenských mestách naplno predstavil svet e-mobility so všetkým, čo k tomu patrí. Šnúra výstav najmodernejších elektromobilov a plug-in hybridov odštartovala v Bratislave a už čoskoro dorazí do svojej finálnej destinácie – do Košíc.

Salón Elektromobilov 2023 tu svoje brány naplno otvorí počas 8. až 10. septembra 2023 v priestoroch obchodného centra OC Optima. Salón Elektromobilov 2023 Košice vypúšťa registráciu a generovanie vstupeniek s QR kódom. Jednoducho príďte na Salón Elektromobilov 2023 do Košíc a užite si deň plný pohody v duchu elektromobility.

Desiatky vystavených elektromobilov a hybridných vozidiel, testovacie jazdy, prednášky, diskusie a bohatý sprievodný program, vrátane nedeľného koncertu pre rodiny s deťmi. Toto všetko a oveľa viac čaká na návštevníkov Salónu Elektromobilov 2023 Košice.

Na Salón Elektromobilov 2023 do Košíc zavíta tento rok aj spoločnosť DriveTesla.sk so svojimi elektromobilmi Tesla. Pozrieť a vyskúšať si budete môcť prvú Teslu Model Y Performance na Slovensku (made in Germany), Tesla Model 3 Performance aj špičkovú Tesla Model S Plaid. Na týchto elektromobiloch si budete môcť aj zajazdiť.

Tesla Model S Plaid klenotom Salónu Elektromobilov 2023

Tesla Model S Plaid ponúka nezabudnuteľný zážitok. Ide o najrýchlejšie sériovo vyrábané auto na svete – z 0 na 100 km/h sa rozbehne za neuveriteľné 2,1 sekundy! DriveTesla.sk s týmto elektromobilom nedávno dominovala v 3.kole Slovenského šprintérskeho šampionátu 2023 na 402 metrov, kde na víťaznom pódiu stála hneď 2-krát. Nespútanú silu Tesla Model S Plaid teraz prináša pre širokú verejnosť na Salón Elektromobilov 2023 Košice.

Svoju jazdu na elektromobiloch Tesla si môžete rezervovať už dnes priamo cez oficiálnu stránku DriveTesla.sk. Prípadne tak môžete spraviť na priamo Salóne Elektromobilov 2023 v Košiciach!

Zážitkové jazdy aj objednávky Tesiel na kľúč

Zážitkové jazdy, práve to je jedna z oblastí, v ktorých DriveTesla.sk exceluje. Ponúka prenájom vozidiel Tesla na každú príležitosť: od jázd pre vodičov, ktorí chcú okúsiť elektromobilitu na vlastnej koži cez teambuildingy, až po svadby. S elektromobilmi značky Tesla má viac než 6-ročné skúsenosti. Či už ide o ich každodenné využívanie, nákup zo zahraničia alebo odborné poradenstvo z akejkoľvek oblasti, DriveTesla.sk to má všetko v malíčku.

Tesla Model Y

Spoločnosť počas svojho pôsobenia pomohla elektromobily Tesla získať už stovkám šťastným majiteľom z celého Slovenska. Objednávky vybaví za vás od A po Z. Pomôže s prepisom, výberom leasingu a poistenia, poradí, zaškolí a vybraný elektromobil doručí priamo do rúk majiteľa. To všetko ľahko, pohodlne a za výhodných podmienok.

Ak si chcete objednať Teslu, tak s DriveTesla.sk je ten správny partner – pozná každý kút, každú škáru, každý detail. Vďaka pomoci dokážu zákazníci ušetriť v priemere až 3 000 €. Príďte si vyskúšať Model Y alebo Model S Plaid priamo na Salón Elektromobilov 2023 Košice, zistite všetko, čo vás zaujíma a prípadne si svoju novú Teslu aj rovno objednajte.