Vyberte stranu

Najväčšia výstava elektromobilov a plug-in hybridov na Slovensku, Salón Elektromobilov 2020, začína už zajtra! Počas celého víkendu 24.1. až 26.1. sa v nákupnom stredisku Bory Mall v Bratislave stretne kolosálne zastúpenie elektrických a hybridných vozidiel, odborníkov z oblasti elektromobility a alternatívneho pohonu, výrobcov a predajcov vozidiel, ako aj prevádzkovateľov nabíjacích staníc a infraštruktúry.

Súčasťou podujatia Salón Elektromobilov 2020 bude aj výstava najnovších elektrobicyklov či elektrických mopedov a motoriek. Chýbať nesmie pestrý sprievodný program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií. Sprevádzať ho budú aj testovacie jazdy či dokonca druhé neformálne stretnutie majiteľov elektromobilov na Slovensku, ktorí sa s verejnosťou určite radi podelia o svoje praktické skúsenosti, rady, tipy a relevantné myšlienky.

Registrácia zadarmo, darček pre návštevníkov a lákavé výhry

Registrácia na výstavu prebieha zadarmo na stránke www.e-salon.sk a ponúka možnosť vyhrať zaujímavé ceny – elektromobily na víkend alebo na celý týždeň. Do žrebovania o ceny sú účastníci zapojení na základe registrácie na webe e-salon.sk a jej formálneho dokončenia priamo na mieste podujatia (oskenovanie QR kódu).

>> Registrácia zadarmo <<

Plug-in hybrid Mercedes na celý víkend

Jednou z výhier, ktorú do sútaže venoval autorizovaný predajca vozidiel Mercedes-Benz, Motor-Car Bratislava, je plug-in hybrid značky Mercedes-Benz, ktorý šťastný výherca získa na celý víkend!

Konkrétny model bude upresnený v následnej komunikácii s výhercom, a to aj v závislosti od aktuálnej dostupnosti vozidiel v požadovanom termíne. Už teraz je však jasné, že pôjde o atraktívny kúsok a nehynúci zážitok. Priamo na vlastnej koži totiž okúsi čo všetko ponúka jazda moderným hybridom.

Do súťaže sú automaticky zaradení všetci registrovaní a prítomní účastníci veľtrhu Salón Elektromobilov 2020. Okrem registrácie na webe e-salon.sk je preto potrebné, aby ste pri príchode na miesto akcie absolvovali dokončenie registrácie – oskenovanie vygenerovanej vstupenky.

Podrobnosti o najväčšej výstave elektromobilov na Slovensku, Salón Elektromobilov 2020, sa dozviete na oficiálnej stránke e-salon.sk, kde nájdete ďalšie informácie, vrátane oficiálneho programu.